14 Şubat 2016 Pazar

PANTENE ARGAN YAĞLI ELİXİR

Yağ'ın görseli

Hepinize yeniden merhabalar,bilgisayardan giremediğim için maalesef telefondan yayınlamak durumunda kalıyorum yazıları,yazı tipi vs. Seçme şansım burada yok umarım vaziyet korkunç değildir😞

PANTENE PRO-V DOĞAL SENTEZ ARGAN YAĞLI ELİXİR
Ürünün vaadleri:
Banyodan sonra saçı ağırlaştırmadan besler,şekillendirmelerden kaynaklı hasara karşı korur ve son bir dokunuş olarak saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
"*doğal yağlara göre" ibaresi koyulmuş son kısma da.

Ürünün bendeki etkileri;
Saçlarım çok işlem görmüştü,yazısı bulunuyor bakabilirsiniz,ve aşırının aşırısı yıpranmıştı e dolayısıyla mat duruyordu. Bu ürünü kullandıktan sonra,gerçekten göz alıcı bir parlaklık oluştu arkadaşlarım saçıma bakıp;"saçın inanılmaz parlıyor,ne kullandın?!" diye soruyorlardı. Pantene ürünleriyle hiç anlaşamamama rağmen bu ürünle iyi anlaştık👍 kokusu klasik pantene kokuyor😂😂 çok açıklayıcı oldu sanırım😂 bence pantene ürünlerinin hepsi aynı kokuda ve harika kokuyorlar gerçekten. Yıpranmalara karşı koruyormu ona tam birşey diyemeyeceğim ama saçları olduğundan çok daha güzel gösterdiği kesin.

Nasıl kullanılır?
Üründen 2 pompa kadar elinize alıp nazikçe saç uçlarınıza uygulayınız yazıyor.

Ben nasıl kullandım?
Duştan sonra nemli saç uçlarıma 2 pompa aldım, yağı elimde ısıtıp iyice yedirdim. Daha sonra aklıma geldikçe 1er 1er uyguladım😂

Tavsiye ediyor muyum? Evet ediyorum! Elseve Mucizevi Yağ'ı daha denemedim. Denedikten sonra karşılaştırma yazısı yazabilirim.
Ürünü sevgililer günü indiriminden 6.65 tl'ye eve'den aldım. Normal fiyatı 10-13 TL  sularında sanırım.
Okuduğunuz için çok teşekkürler aşağıdan ismime tıklayıp açılan sayfadan blogu takibe alabilirsiniz👇👇👇
Hoşçakalın💕


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder