30 Haziran 2017 Cuma

Caudalie Cilt Bakım Ürünleri

Fransa’nın başkenti Paris’ te ortaya çıkan ve ünü dünyaya yayılan bir markadır. Uzman dermatologlar tarafından geliştirilen içeriği ile her türlü cilt problemlerine karşı farklı ürünler geliştirmektedir. Markanın bütün ürünlerinde doğal bitki özleri bulunmaktadır. Asma yaprağı ve üzümden ilham alınarak geliştirilen özel içeriklere sahiptir.

Cildimiz zamana ve dış etkenlere karşı hassas ve zaman zaman bu nedenlerden dolayı yıpranabilen bir yapıya sahiptir. Özel bir yapıya sahip olan cildimiz için gerekli bakımı ve özeni göstermemiz gerekir. İşte tam da bu noktada Caudalie ürünleri size özel ve etkili çözümler sunmaktadır. Günümüz şartlarında çevresel faktörler ve zaman cildi çok çabuk tüketmekte ve yaşlandırmaktadır. Doğal kaynaklı bu dermakozmetik marka ile cildinize hakettiği bakımı sağlamada yardımcı olacaksınız. Caudalie markası dermatolojik olarak testten geçmiş ve birçok ülkede de rağbet gören bir markadır. Doğal kaynaklı içeriği ile kullananların memnun kaldığı ve tüm dünyada kullanılan bir marka olması her geçen gün başarısını da artırmaktadır.
Marka doğaya ve doğala fazlası ile önem verdiği için hayvanlar üzerinde ürünleri kesinlikle test etmez. Caudalie hayvan haklarına ve doğaya karşı saygılı bir tutum sergiler. Ürünlerin içerisinde mineral yağlar, sentetik maddeler, kozmetikte en çok kullanılan sodyum larül, sülfat ve boyar madde ve katkı maddeleri içermez. Ürünlerin içerisinde kimyasallar bulunmaz. Ürünlerin içerisinde sadece markaya özel Polifenol bulunur. Bu madde üzüm çekirdeğinin doğallığından elde edilmektedir. Güçlü bir anti-oksidan özelliğine sahip ve yaşlanma karşıtı bakım uygulamada yardımcı olur. Tüm cilt sorunları ve kusurları için ayrı çözüm geliştiren ve geniş ürün yelpazesine sahip bir marka olan Caudalie tüm dünyada çok rağbet gören bir marka olmakla beraber birçok uzman tarafından da önerilmektedir.
Caudalie marka ürünler içerisinde her cilt tipine uygun ve her cilt tipi için ayrı olarak geliştirilmiş ürünler ve özel seriler bulunmaktadır. Caudalie markasının içinde cilt bakımında kullanmanız için kremler, besleyici yağlar, tonikler, serumlar bulunmaktadır.  Ayrıca içerisinde bulunan doğal özler sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirme ve bakım sağlarken cilde taze ve doğal bir görünüm kazandırmada da yardımcı olur. İçeriğindeki vitamin özleri ile cildi güçlendirir ve dış etkenlere karşı korumada yardımcı olur.
Caudalie geniş ürün yelpazesine ve özel sorunlar için geliştirilmiş özel serilerinden birkaçından bahsedelim. Cilt lekeleri için özel olarak geliştirilmiş Vineexpert serisi ve Vinoperfect serisi ile büyük başarılar elde etmiştir. Caudalie Soleil Dilvin serisinde güneş koruyucular ve kremler bulunmaktadır. Bu ürünler ile cildinizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Yüksek koruma içeriği ile sizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Hassas ciltleri korumaya yardımcı olur aynı zamanda nemlendirme sağlar. Caudalie Vineactiv serisi yaşlanma karşıtı detoks ürünlerinden oluşmaktadır. Bu seride serumlar ve onarıcı kremler bulunmaktadır. Bu ürünler cildiniz için hem besleyici hem de onarıcı etkisi vardır. Derinlemesine nemlendirme ve bakım sağlarken cilde taze ve doğal bir görünüm kazandırmada da yardımcı olur.
Caudalie markası eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve dünyaca tanınan bir markadır. Angelina Jolie, Jennifer Aniston gibi ünlüler aracılığı ile adını duyuran ve geçmişten günümüze kadar uzanan başarılı bir markadır. Asma yaprağı ve üzüm çekirdeği mucizesinden ilham alan ve ürünlerinde bunu kullanan marka bunu yaparken aynı zamanda da doğaya zarar vermez. İçerisindeki doğal ve besleyici özler ile cilt bakımınızda rahatça kullanabileceğiniz ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok kişi tarafından kullanılmakta ve uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

6 yorum: